Phone: 505 879 591    E-mail: kancelaria@gozdowski.com
Stałą obsług prawna firm

Firmy prowadzące działalność gospodarczą w większym zakresie zazwyczaj potrzebują prawnika nie do prowadzenia określonych spraw, ale do stałej współpracy z przedsiębiorstwem. 
Windykacja należności

Windykacja należności (wezwania do zapłaty, prowadzenie spraw o zapłatę w postępowaniu sądowym i w toku postępowania egzekucyjnego, poszukiwanie majątku dłużnika).
Prowadzenie spraw procesowych

Prowadzenie spraw procesowych - w postępowaniu przed sądami powszechnymi.
Prowadzenie spraw o charakterze administracyjnym

Prowadzenie spraw o charakterze administracyjnym - przed organami administracyjnymi, np. urzędami skarbowymi, organami samorządu terytorialnego i przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.
Postępowania związane z tworzeniem i rejestracją podmiotów

Postępowania związane z tworzeniem i rejestracją podmiotów gospodarczych (spółek) lub stowarzyszeń.
Sporządzanie pism procesowych wymaganych w postępowaniu cywilnym

Sporządzanie pism procesowych wymaganych w postępowaniu cywilnym (pozew, wniosek, apelacja, zażalenie, kasacja itp.) oraz w postępowaniu administracyjnym (wniosek, odwołanie, zażalenie, skarga do NSA itp.).
Sporządzanie umów zawieranych w obrocie cywilnym oraz umów o charakterze gospodarczym

Sporządzanie umów zawieranych w obrocie cywilnym oraz umów o charakterze gospodarczym (umowy spółki, darowizny, sprzedaży, najmu, leasingu, dzierżawy itp.)
Sporządzanie pisemnych opinii prawnych zawierających przedstawienie stanu faktycznego

Sporządzanie pisemnych opinii prawnych zawierających przedstawienie stanu faktycznego i uwzględnienie wynikających z niego konsekwencji prawnych.

PORADY ONLINE:

Istnieje możliwość korzystania z porad zdalnych, udzielanych za pomocą dostępnych środków komunikacji. Jest możliwość skorzystania z porady za pomocą aplikacji:


Aby skorzystać z porady należy dokonać wpłaty należności za poradę przelewem na konto bankowe kancelarii nr: 50 1020 5558 1111 1042 5300 0072, uzgodnić telefonicznie pod numerem: 61 424 22 55 termin i wybraną formę kontaktu. W ustalonym terminie udzielona zostanie porada. Koszt standardowej porady online do 30 minut wynosi 150 zł, w razie potrzeby podjęcia dalszych działań szczegóły zostaną ustalone w trakcie porady.

OBSŁUGA PRAWNA ONLINE:

Istnieje możliwość korzystania z obsługi prawnej online, udzielanych za pomocą dostępnych środków komunikacji. Jest możliwość korzystania z obsługi z wykorzystaniem poczty elektronicznej oraz za pomocą aplikacji: Whatsapp, Viber, Skype, Microsoft Teams lub telefonicznie.

W celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 61 424 22 55 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszelkie prawa zastrzeżone